ברוכים הבאים לאתר של קבוצת RADPARTS – הבית של חלקי החילוף האיכותיים, המקוריים והתחליפיים המשתלמים ביותר עבור הרכב שלכם.

הקבוצה מורכבת מ-GOOGLY המספקת מעבדות מחשוב מתקדמות לרכב, ומחברת RADPARTS המספקת חלקי חילוף לרכב.

ראדפארטס הוקמה מתוך המטרה העליונה של הנגשת האיכות והמחירים הטובים ביותר של חלקי חילוף איכותיים לרכב. את כל אלה, היא מספקת כיום ללמעלה מ-450 לקוחות בפריסה ארצית רחבה, תוך שימוש בידע נרחב בתחום הרכב, וביצוע בדיקות טכנולוגיות חדשניות במעבדות מתקדמות.

לקבוצה – נציגויות בארץ של חברת MEYLE הגרמנית בעלת השם והמוניטין בתחום, ושל חברות BORGWARNER ו- WAHLER.

חלקי חילוף לרכב – מישהו משגיח על האוטו!

קניתם רכב חדש מתוך ידיעה שבמשך שנתיים יש לכם אחריות על הרכב וחלקיו. זה חשוב ומשרה ביטחון. ומה אחר כך? אתם רוצים להיות בטוחים שהרכב שלכם ימשיך להיות תחת אחריות ידיו של גוף אמין, מקצועי, כזה העומד תחת תו תקן מחמיר ביותר ולא משאיר בידיו חלק חילופי שמוטל בספק. 

למה דווקא להחליף חלקי רכב אצל ראדפארטס?

בקבוצת RADPARTS באמת מבינים אתכם ואת הצרכים שלכם!

  • כאן מבינים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להסתפק בחלקי חילוף שאינם מקוריים
  • כאן מבינים שחלקי חילוף מקוריים וחליפיים לא צריכים לשחוק את הכיס שלכם

תוך שילוב מקצועי, שירותי ובלתי מתפשר, RADPARTS ו- GOOGLY מספקות לרכב שלכם מעטפת של אחריות ואיכות ממאגר של כ-8500 חלקי חילוף מקוריים וחליפיים לרכב!

על חברת RADPARTS

החברה שלקחה לאחרונה תחת חסותה את חברת GOOGLY, נמצאת במשך 4 השנים האחרונות בחוד החנית הטכנולוגית והמקצועית של מעבדות המחשוב לרכב. החברה ממוקמת בראשון לציון, כאשר בקרוב מאוד תפתח סניף נוסף שלה.

התמחותה העיקרית היא החלפת חלקי חילוף של רכבים מתוצרת גרמניה. היא מקפידה על חלקי חילוף איכותיים, מקוריים וחליפיים, ברמת OE. יתרונה הגדול של קבוצת RADPARTS היא ייבוא עצמאי מגרמניה של חלקי חילוף. לכן, המחירים עליהם הם במחירי ייבוא בלבד, כך שכל החלקים נמכרים במחיר ללא פערי תיווך ותחת אחריות מלאה על כל החלקים!

החברה עובדת ומתנהלת על פי תו תקן מחמיר, וצוותה כולל מנהל, סוכן יומן, שליח ומנהלת חשבונות.

תפריט נגישות